12V 2A APD Asian Power Devices WA-24K12FU AC Adapter WA-24K12FU Products specifications Model WA-24K12FU Item Conditi
  • Model: 12V 2A APD Asian Power Devices
Add to Cart:
12V 2A APD Asian Power Devices WA-24K12FU AC AdapterĀ  WA-24K12FU
Products specifications
Model WA-24K12FU
Item Condition New
Part Description 12V 2A, Barrel 2.5/0.7mm, US 2-Pin Plug
Part Number WA-24K12FU
Warranty 24 Month(s)
Model Type 12V 2A, 2.5/0.7mm, US 2-Pin, WA-24K12FU
Info 3 Input Current: AC 100V to AC 240V