10Ft 4.8V DC Charger Adapter for Medela Swing Number D41-4.8-800 ModeL 9200043 Items Description Input: AC 100-240V ,
  • Model: 10Ft 4.8V DC Charger Adapter f
Add to Cart:
10Ft 4.8V DC Charger Adapter for Medela Swing Number D41-4.8-800 ModeL 9200043
Items Description
Input: AC 100-240V , 50 - 60Hz ;
Output: DC 4.8V 800mA
Compatibility: for Medela Swing Unilateral Electric Breast Pump 4.8V DCPower Cord
Compatible power cord number: D41-4.8-800 ; Compatible Model: 9200043
Not suitable for double breast pumps, not for 9V, not for 12V.