100% Original FSP Power supply (AC-Adapter) 19V, 4 74A, 90W FSP090-DVCA1 Max. Output Power: 90 W MPN: FSP090-DVCA1
  • Model: 100% Original FSP Power supply
Add to Cart:
100% Original FSP Power supply (AC-Adapter) 19V, 4 74A, 90W FSP090-DVCA1
Max. Output Power: 90 W
MPN:
FSP090-DVCA1
Output Voltage(s): 19 V
Brand:
FSP
Type: AC & DC
Output Current: 4.74A EAN:
Does not apply
100% Genuine FSP Power supply (AC-Adapter) 19V, 4 74A, 90W for fsp FSP090-DVCA1
Requires 2 pin (FIGURE 8) type lead-Not included.